Burun estetiği konusunda uzun yıllara dayanan deneyimlerimizi paylaşmak amacı ile oluşturduğumuz bu sitede sizleri bu konuda doğru, birimsel ve etik kurallara uygun olarak bilgilendirmeyi amaçlıyoruz.

Kalp, beyin ve iç organ ameliyatları ile kıyaslandığında çok basit olduğu düşünülen burun estetiği ameliyatları gerçekte zannedildiğinden çok daha güç ameliyatlardır. Bunun en önemli nedeni burundaki bir iki milimetrelik bir değişikliğin bile yüz ifadesini önemli ölçüde değiştirmesidir.

Burun estetiğinden beklenen amaç ameliyat sonrası yüz görüntüsünün daha güzel olmasıdır. Ancak yapılacak çok küçük bir yanlış ameliyat sonrası hiç hoş olmayan yüz ifadelerinin ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu bakımdan estetik burun ameliyatına karar verdi iseniz ilk yapmanız gereken doğru hekimi seçmenizdir.

Günümüzde tüm dünyada tıp çevreleri estetik ameliyatların plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahlar tarafından yapılmasının uygun olduğu konusunda görüş birliği içindedirler. Nasıl memenin hastalıklarının tedavisini yapan hekimler ile estetiğini yapan hekimlerin branşları farklı ise burun için de ayni şey geçerlidir. Burun estetiği ameliyatları da plastik cerrahların görev alanı içinde yer almaktadır ve en iyi sonuçların alınabilmesi için diplomalı plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanlarına başvurmanızı öneririz.

Estetik burun ameliyatı düşünüyor iseniz veya daha önce başarısız bir burun estetiği ameliyatı geçirmiş iseniz çeşitli soru veya tereddütlerinizin olması doğaldır. Ekibimiz her türlü sorunuzu veya yardım gereksinimizi karşılamaya hazırdır.

BİZE ULAŞIN